Rybářský kroužek dětí MO Rožnov p.R.

Organizační pokyny:

Rybářský kroužek Horní Bečva – vedoucí pan Jiří Holzer

E-mail: HolzerJiri@seznam.cz

Mobil: 725 667446

Stávající organizace zůstává beze změn.

Rybářský kroužek Rožnov pod Radhoštěm – vedoucí pan Martin Sosnowski

E-mail: sosnowski.m@seznam.cz

Mobil: 602 573 244

Mladí rybáři byli rozděleni na 2 kategorie:

1. Kategorie dětí – doba členství v MO ČRS 0-2 roky

Povinná návštěva rybářského kroužku dětí ve Středisku volného času (SVČ) v Rožnově p.R. po dobu dvou let. Organizace kroužku zůstává beze změn. Platba kurzovného se provádí SVČ Rožnov p.R.  dle platných ceníků SVČ Rožnov p.R.

• Kategorie dětí – doba členství v MO ČRS 2 a více let

Další pokračování rybářského kroužku bude prováděno ve zkráceném režimu:

1.  17.12.2022, v 9,00 hodin – první schůzka.

Kde: ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R.

Náplň – vyplnění sumářů pstruhových povolenek. Aktuální informace k rybářskému řádu a ke změnám v rybolovu (BPVRP). Zároveň proběhne objednávka povolenek na rok 2023 a platba kurzovného (300,- Kč).

Vzít se sebou: členskou legitimaci, rybářský lístek a povolenky k rybolovu.

•  14.1.2023, v 9,00 hodin – druhá schůzka

Kde: ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R.

Náplň – vyplnění sumářů mimopstruhových povolenek, příprava na závěrečné rybářské testy. Výběr plateb – členské příspěvky, povolenky (dle aktuálního ceníku), kurzovné.

• 28.1.2023, v 9,00 hodin – třetí schůzka

Kde: ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p.R.

Náplň – závěrečné testy. Výběr plateb – členské příspěvky, povolenky (dle aktuálního ceníku), kurzovné. Výdej objednaných povolenek a členských legitimací.

Schůzky budou probíhat za přítomnosti pana Martina Sosnowského a dalšího člena výboru MO ČRS Rožnov p.R..

Povolenky k rybolovu – kategorie děti (od začátku povinné školní docházky do 15 let)

Rybářské školení dětské mládeže je povinné (viz Stanovy ČRS, §4, odst. 2, písm. d)

V Rožnově p.R. dne 6.12.2022                                                                                     Ing. Pavel Kocián