Český rybářský svaz, místní organizace, Palackého 2678, 756 61 Rožnov pod Radhoštěm

Tiskopisy

Souhlas s poskytnutím osobníh údajů dle GDPR

V souladu s příslušnými ustanoveními zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení Směrnice 95/46/ES je nutné podepsat níže uvedený souhlas o poskytnutí osobních údajů. Pokud jste tak již neučinili v průběhu roku 2018, bude potřeba tak učinit u výdeje povolenek v roce 2019.

Přihláška v souladu s GDPR ZDE.Informace k platbám

Informace k platbám jsou v podstatě návodem na sestavení variabilního a specifického symbolu, které musí být vždy vyplněny při všech typech bezhotovostních plateb členských známek, brigádnické povinnosti a povolenek.
V informacích k platbám se nachází i aktuální ceník vybraných povolenek.

Informace k platbám na rok 2021 je možné si stáhnout jak ve formátu PDF , tak i Word a to kliknutím na příslušné ikony.
               

Přihláška pro zájemce o členství v Českém rybářském svazu

Pro zájemce o členství v Českém rybářském svazu máme k dispozici přihlášku, kterou zájemce vyplní a zašle buď poštou na adresu naší MO nebo e-mailem jednateli MO. U jednatele se lze rovněž informovat o dalších podrobnostech k členství v Českém rybářském svazu.

Přihláška pro vyplnění v PC a odeslání e-mailem je k dispozici ZDE.

Přihláška pro ruční zpracování a odeslání poštou je k dispozici ZDE.


Žádost o vrácení přeplatků

Mnohým členům se při placení povolenek stane, že omylem zaplatí víc. Takto vzniklý přeplatek lze vrátit v podstatě dvěma způsoby :
1) Pokud k přeplatku došlo do konce března příslušného roku, může si každý člen tento přeplatek vyzvednout v hotovosti na členské schůzi, která se koná vždy v dubnu.
2) V ostatních případech se přeplatek vrací pouze bezhotovostní formou na účet člena. K tomu je určen formulář, který nutno vyplnit, potvrdit oprávněnost přeplatku u prodejce povolenek a předat pokladníkovi organizace k vyřízení. Formulář je možné si stáhnout ve formátu Word a to kliknutím na jeho ikonu.
       

Dotazník pro zájemce o placenou brigádu

Tento dotazník Vám zajistí účast na placených brigádách při slovovacích a vysazovacích pracích, popřípadě při výstavbě splávků.
Doporučený postup :
  • Kliknutím pravým tlačítkem myši na ikonu WORD si stáhněte dotazník do Vašeho PC
  • Vyplňte dotazník dle pokynů a odešlete e-mailem na adresu : wilkop@wilkop.eu