Rybářské školení dětské mládeže 2022

I v letošním roce je práce s rybářskou mládeží ovlivněna pandemií coronaviru a je možná pouze na základě respektování a dodržování pravidel tak, jak jsou aktuálně nastavována vládními nařízeními.

1. Kategorie dětí – doba členství v MO ČRS 0-2 roky

Povinná návštěva rybářského kroužku dětí ve Středisku volného času (SVČ) v Rožnově p. R. po dobu dvou let. Organizace kroužku zůstává beze změn. Platba kurzovného se provádí SVČ Rožnov p.R.  dle platných ceníků SVČ Rožnov p.R.

Zůstává beze změn.

• Kategorie dětí – doba členství v MO ČRS 2 a více let

Další pokračování rybářského kroužku bude prováděno ve zkráceném režimu:

1.  15.1.2022, v 9,00 hodin – první schůzka.

Kde: Valašské muzeum v přírodě, „Živý dům“ – tam kde probíhaly rybářské závody dětí. Vstup přes vrátnici Valašského muzea (u garáží rožnovských hasičů)

Náplň – vyplnění a odevzdání sumářů pstruhových a mimopstruhových povolenek za rok 2021. Aktuální informace k rybářskému řádu a ke změnám ve sportovním rybolovu. Zároveň proběhne objednávka povolenek na rok 2022 a výběr plateb – členské příspěvky, povolenky (dle aktuálního ceníku), kurzovné (300,- Kč).

Vzít se sebou: členskou legitimaci, rybářský lístek a povolenky

•  29.1.2022, v 9,00 hodin – druhá schůzka

Náplň – závěrečné testy. Výběr plateb – členské příspěvky, povolenky (dle aktuálního ceníku), kurzovné (300,- Kč). Výdej povolenek.

Schůzky budou probíhat za přítomnosti pana Romana Zuzaňáka (737603911), jednatele MO pana Zdeňka Cvikla (605808661), člena RK MO Rožnov p.R. pana Miroslava Románka (603 209 787)

Rybářské školení dětské mládeže je povinné (viz Stanovy ČRS, §4, odst. 2, písm. d).

V rámci ochrany zdraví je nutný respirátor !

Sledujte prosím naše webové stránky – v případě zpřísnění opatření covidové situace bude školení zrušeno !!!

V Rožnově p.R. dne 3.1.2022                                                                                         Ing. Pavel Kocián

předseda MO Rožnov p.R.